MarveL TR

Yepyeni ve bomba gibi bir MarveL RP'sine hoş geldiniz..!

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

DUYURU: SABREDİN ADAM GİBİ BİR RP SİTESİ GELİYOR

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
LeoNidaS
Super Skrull
Super Skrull

Karakter Sayfası
Level: 17
Exp:
240/585  (240/585)
HP:
260/260  (260/260)

MesajKonu: DUYURU: SABREDİN ADAM GİBİ BİR RP SİTESİ GELİYOR   Cuma Tem. 04, 2008 11:08 pm

Arkadaşlar 7 günde herkes bu oyundan sıkıldı ki , benim tüm günümü bunun başında geçirdiğim bile oldu.Yani bu oyunu çok sevdim..Bu sayede tam bir marvel fanı oldum.Gerçekten marveli seviyorsanız ve rp yapmak istiyorsanız, kendi marvel rp sitemi açtım.Ama yarın(saate bakarsak bu gün) 12:00-13:00 arası tatile yolculuğa çıkıyorum ve 2 ağustosta döneceğim.şimdiden linki verirsem sitenin bu hali alacağını ve sonra da çağırınca kimsenin takmayacağını biliyorum.Linki tatilde internete girersem veya tatilden geldiğimde(en kötü ihtimal) vereceğim.Bakarsınız belki internet bulurum , 2 gün içindede verebilirim bu linki.Herkes kendine iyi baksın baybay.

Not:Site bu siteye çok benziyor ama yenilikler var.Ayrıca 1 cümlelik rp yapmak bile yasak.Siz düşünün ne kadar güzel olacağını.Kanka(zafer) alınma sakın.Ben sadece site etkin değil yoksa çok güzel onu vurguluyorum.Ve bu sitede tanışdığım diğer dostlarımı da kesinlikle beklerim.Misal ; justinpeace,tornado,hayalet,pençe vs vs.Kendinize iyi bakın , inşallah internet bulurum orada, dua edin s1

Sitemin linki : http://marvel.forumexpress.org

Herkesi beklerim s8

Powers:Super-Skrull has been genetically altered to possess all the powers of the Fantastic Four. As such, he can elongate any part of his body, emit and control flames, use his control over flame to fly, become invisible, form invisible force fields, possess superhuman strength, and transform into a rocky hide body armor. He is also capable of hypnosis.Look at this:
Click
Kullanıcı profilini gör http://marvel.darkbb.com

DUYURU: SABREDİN ADAM GİBİ BİR RP SİTESİ GELİYOR
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» işte tg ye tek atan adam !!!
» Son dakikaların adamı
» kardan adamı ve yağan karı yok etme
» Duyuru resmi hakkında
» Nasıl duyuru yapcam