MarveL TR

Yepyeni ve bomba gibi bir MarveL RP'sine hoş geldiniz..!

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Giremeyecekler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Tornado
Thor
Thor

Karakter Sayfası
Level: 7
Exp:
55/245  (55/245)
HP:
160/160  (160/160)

MesajKonu: Giremeyecekler   Perş. Tem. 03, 2008 12:02 pm

Evet arkadaşlar yaz ayındayız. Muhtemelen hepimiz tatile gideriz, en azından çoğumuz. O yüzden site ihmal edilecek. En azından ne zaman gidip döneceğinizi, ne kadar forumda olamayacağınızı buraya yazın.

Ben bu gece gidiyorum ve 2 hafta falan giremeyeceğim.

Thor'un kuvveti ve dayanıklılığı pek çok süper-insanı geride bırakacak kadar yüksektir. Savaş çekici Mjolnir neredeyse parçalanamazdır. Mjolnir sayesinde Thor kasırgaları kontrol edebilir, mistik enerji yaratabilir, boyut kapısı açabilir, teleport olabilir, insan görünümüne bürünebilir ve uçabilir. Mjolnir'i Thor'un haricinde sadece buna layık canlılar tutabilir.

Kullanıcı profilini gör
LeoNidaS
Super Skrull
Super Skrull

Karakter Sayfası
Level: 17
Exp:
240/585  (240/585)
HP:
260/260  (260/260)

MesajKonu: Geri: Giremeyecekler   Perş. Tem. 03, 2008 1:09 pm

Ben 5 Temmuz'da gidiyorum.2 Aqustosta doneceqım.Bana kalsa 15 gun kalıp doneceım de... a20
Yalnız orada bır resepsıyon varmıs,orada ınternet varmıs..Belkı oradan gırerım arada:'(

Powers:Super-Skrull has been genetically altered to possess all the powers of the Fantastic Four. As such, he can elongate any part of his body, emit and control flames, use his control over flame to fly, become invisible, form invisible force fields, possess superhuman strength, and transform into a rocky hide body armor. He is also capable of hypnosis.Look at this:
Click
Kullanıcı profilini gör http://marvel.darkbb.com
Tornado
Thor
Thor

Karakter Sayfası
Level: 7
Exp:
55/245  (55/245)
HP:
160/160  (160/160)

MesajKonu: Geri: Giremeyecekler   Cuma Tem. 11, 2008 11:41 pm

Ben geldim Very Happy

Thor'un kuvveti ve dayanıklılığı pek çok süper-insanı geride bırakacak kadar yüksektir. Savaş çekici Mjolnir neredeyse parçalanamazdır. Mjolnir sayesinde Thor kasırgaları kontrol edebilir, mistik enerji yaratabilir, boyut kapısı açabilir, teleport olabilir, insan görünümüne bürünebilir ve uçabilir. Mjolnir'i Thor'un haricinde sadece buna layık canlılar tutabilir.

Kullanıcı profilini gör

Giremeyecekler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası